Listopad

9. listopadu 2018 v 5:52 | Gurí |  2018 Listopad

Epilace vousů IX

Začal opět nový měsíc v tomto roce pod názvem Listopad. Měsíc u nějž jako malá pamatuji listí hrající všemi barvami. Bohužpel jsem toto tentokrát musela vynechat. Čekala mne totiž další návštěva na klinice kvůli epilaci. Asi budu psát to co několliktrát předtím. Předešlá návštěva vypadala s lepším výsledkem. Tato návštěva byla jiná s tím že přišla další vlna chloupků na horním i dolním rtu. Brání se. Na internetu se často píše o více zákrocích. Ale už by se to mohlo přestat bránit a podlehnout laseru. Bude tedy trvat ještě nějakou dobu. Jen jsem zvědavá kolikrát budu muset na laserové ošetření ještě přijet.

Vzpomněla jsem si ale ještě na klinice, o čem na semináři od Fifkové mluvil jeden lékař. Někdo se tam totiž ptal jak se zbavit jizev po akné. A lékař mu doporučil zbroušení pokožky. Což je diamantová mikrodermabraze o níž vím již nějakou dobu a minulý rok jsem na ní byla si to jen vyzkoušet. Zvědavost mi nedala a tak jsem se ptala na tuto problematiku lékařky jenž mi provádí laserovou epilaci. Bylo pro mne překvapením její názor. A to ten že diamantová mikrodermabraze je zajímavá ale nemá takový účinek jas se často píše.

Ablativní laser
Lékařka mi rovnou doporučila na jizvičky po akné a zároveň i na vrásky "ablativní laser". Jaké jsou jeho účinky? Narušuje svrchní vrstvu pokožky, tím ovšem vyvolává její celkovou obnovu, a to rychle a účinně. Asi tím nejznámějším ablativním laserem na trhu je právě Candela CO2, který se používá při resurfacingu pokožky, případně při odstraňování nežádoucích útvarů na kůži.

Potřebuji si ale nejdříve k tomu zjistit nějaké ty bližší informace než do něčeho takového půjdu. Laciné to asi nebude.

....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama