Pleť

8. října 2018 v 9:52 | Gurí
Když jsem byla na červnovém 2018 semináři Hanky Fifkové, tak mne tam v jedné části zaujala situace když se někdo ptal jak se dá zbavit jizviček po akné. Nijak jsem si to před tím neuvědomovala. Zjistila jsem že i takováto situace mne bude čekat. A jak se vlastně něčeho takového zbavit? Jak vlastně postupovat aby se taková ple't po akné čí jakých koliv nepříjemných zbarvení a chloupků (vousů) zbavit?

Na onom semináři totiž lékař podotk že viditelnost jizviček dle situace lze pouze omezit či odstranit zcela. Ke kosmetickým zákrokům a úpravám je více možností. Někdy to jsou lasery, IPL, obrušování pokožky, chemický peeling, pleťové masky, krémy..atd.

Musela jsem následně zhodnotit stav mé pleti a začít vyhodnocovat postup její feminizace. Jak tedy v mém případě pokračovat? Určitě se nejdříve zbavit vousů a chloupků. Následně minimalizování jakých koliv známek po akné a případných barevných nedokonalostí pleti.

Co s tím?
Na našem trhu je možností více. Hledala jsem jaké mám možnosti. Zjistila jsem že jsou všichni na trhu ti nejlepší s nejlepšími výsledky. Rozdíl je i v tom že laser může obsluhovat kvalifikovaný lékařský personál a IPL jakákoliv kosmetička. Po mém pátrání jsem nalezla tyto možnosti k epilaci.


LASER:

1) Gentle LASE PRO (alexandritový laser)

2) Gentle LASE CANDELA (alexandritový laser)

3) Gentle YAG (alexandritový laser)

4) Palomar Vectus

5) MedArt 435

6) Gaia 2014

7) Candela CO2DIODOVÝ LASER:

1) LightSheer DESIRE

2) LightSheer Lumenis DUET

3) Epilia 808nm

4) Advantage

5) Soprano 810nm

6) Soprano Xli

7) Lasocare

8) Epilia RF

9) MedioStar XT


IPL: (světelné impulsy)

1)Nordlys

2)Multiflex

3)Flex

4)Ariane

5)Elight IPL

6)Xlight CPLJaké jsou výhody a nevýhody? Link ...zde.

Co jsem si vybrala?

1) Jako první tedy epilace vousů a chloupků. Po přečtení různých článků jsem došla k názoru že bude pro mne jako první nejlepší "epilace Alexandritovým laserem Candela GentleLase". Nedaleko mého města je klinika kde právě na tento druh epilace poskytuje dodnes 50% slevu. Na nic jsem nečekala. Laser jako takový funguje na černých chloupcích a vousech. U bílých (šedivých) je již situace jiná. Zde se něco takového musí řešit buďto elektrickou jehlou s IPL či ultrazvukem. Vše má svůj čas a nefunguje to ihned po prvním úkonu. Musí se to opakovat několikrát. U kždé holky to je inviduální.


2) Pro odstranění tukových váčků po akné jsem zvolila "Chemický peeling". Hormonální terapie mi sice trochu uklidnila akné ale i tak její důsledky byli znát. V průběhu tohoto sezení při aplikování několika druhú látek na pokožku se otevírají póry, sklidní pleť a umožní jejich jemnému vyčištění a následně mechanickému vytlačení dalších nepříjemných nečistot (tuku). I zde jsou jiné metody jak se zbavit tuku v pokožce, nikoliv pouze chemický peeling. Pleť se mi tímto trochu zacelila. Přesto jizvičky byli stále vidět. Ještě se zbavit jizviček.

3) Když jsem si vzpomněla o čem mluvil doktor na semináři Hanky Fifkové. Tak jsem již nyní věděla jak tento problém řešit. Jde o zbrušování pleti "Diamantová mikrodermabraze" které má více účinků na pleť. Lze si ji zakoupit na některých slevových portálech za hubičku. Pro mne jako hlavním je zbroušení jizviček které pak tolik nejsou na pokožce znatelné. Dalšími účinky jsou odstranění barevných nedokonalostí a zesvětlení pleti. Nezapomínejme že to není pouze o jediném zákroku. Info ..zde

4) Ohledně vrásek jsem nalezla také různé možnosti jejich celkové ostranění či pouhé zjemnění. Každý je totiž má různě výrazné. Někomu zmizí zcela a někomu se pouze změnší. Zatím počkám než se mi zakulatí obličej a tím tak uvidím jak to s vráskami bude. Zde jsem se dívala u kosmetických salónů jak něco takového řešit. A upřimně jsem se ještě nerozhodla.

Ale mám obavy z takových těch různých injekcí pod kůži..atd. Když jsem na internetu shlédla jak taková pokožka po několika letech vypadá, strnula jsem hrůzou. Okamžitě jsem něco takového zamítla. Bud hledat jiný způsob.

Jak mile se k tomuto rozhodnutí přiblížím, tak zde dopíši co dál. =:c)


..._
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama