2018 Říjen

4. října 2018 v 22:28 | Gurí |  2018 Říjen

Epilace vousů VIII

V posledním týdnu jsem zjistila že mi rostou slabouké chloupky, jenž jsou tak slabounké že je na první pohled nevidím. Ač se to nezdá, tak jich o trochu více přibilo než posledně. V grafu jsem posledně uváděla zůstavajícího množství chloupků s 5%. Pokavaď to mohu porovnat, tak dnes bych dala 6%. Stále né a né si dát říci. Opravdu se chloupky brání za každou cenu. Jejich oslabení je ale znát stále více a více. Při dnešní epilaci paní doktorka se podivovala jak to již mizí. Stav totiž při našem prvním setkání nelze porovnávat s dnešním stavem. Dokonce se chtěla paní doktorka pomalu loučit s tím že ještě jednou, nanejvýše dvakrát a již se neuvidíme. Chloupky totiž již dohledává pod velkou lupou se světlem. Kdyby mělo dojít k ještě dalším třem zákrokům, tak mi to vadit nebude. Hlavně aby se již žádné chloupky neobjevovali.

Nezapomněla jsem jí však s humorem pokárat že se samozřejmě jen tak loučit nebudeme. V sezeních budeme stále pokračovat. Jen poté budou probíhat jiné epilace. Tak se příjemně pousmála a vzala to i s humorem. Nedalo mi to a rovnou jsem se začala ptát na ceny epilace rukou, prsou a nohou. Jelikož stále probíhá akce poloviční cena. Hlavně mne ale zajímá epilace nohou. Epilace tedy začíná od prstů u nohou a končí na úrovni rozkroku. Celková cena za jedno sezení po slevě činní cca 2500,-Kč Tak jsem byla mile překvapená. Takovéto slevy musím využít co nejdříve než skončí.

Dnešním dnem se zatím celková cena všech sezení laserové epilace dostala k 15.800,-Kč. Ta částka opravdu není až tak malá. Přesto ji zkuste vynásobit dvěmi. Teprve poté by člověk měl začít dýchat z plné ceny. Proto jsem maximálně spokojena jak s cenou tak i s výsledky. Dle všeho by se cena za další sezení mohla snížit na nějakou tu poměrnou finanční částku. Chloupků stále totiž ubývá a tak se již zákrok bere na počet jednotlivých pulsů.Bývalý zaměstnanec

Často si říkám. Co by mne ještě tak mhlo zaskočit? To že mne v práci oslovují v ženském rodu již beru jako hřejivé a jsem za to moc ráda. Co by mne mohlo ještě tento měsíc potěšit? Však jsem se mýlila a další překvapení mne čekalo před pár dny. Při cestě do práce mne u zastávky zastavil jeden bývalý spoluzaměstnanec. V tu chvilku mne nepoznal, ale po té co zaslech můj hlas byl značně překvapen. I já jsem byla překvapena když jsem zaslechla s čím se mi zrovna svěřil. "Kdybych s tebou nepracoval tak bych tě nepoznal. A už bych si tě chtěl namluvit". Mne osobně se nikdy nelíbil jak po fyzické stránce tak i s jeho názory. Přesto nebyl nikdy hloupý. Když se podívám v práci do zrcadla, tak si říkám jestli je ta proměna již opravdu tak znatelná? I přesto že si doma v zrcadle myslím že tomu tak je. Jen mám občas pochyby. Ale i tak jsem spokojená s tím že bude proměna stále lepší a lepší. Již několik měsíců neslyším vulgární poznámky a pošťuchování od lidí nejen v mém okolí. Tak zatím budu čekat na mého prince na bílém koni. =:c)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama