2018-Duben Nečekané a rychlé hormony

14. dubna 2018 v 18:13 | Gurí |  2018 Duben
Asi tak jako každý jiný člověk, tak i já se ráda vyspím. Když mám volno a nezvyknu si na denní ranní vstávání do práce. Taková ta činnost mozku jenž nám přidává ke spánku všechny možné pohádky nazývané jako sny. Odpočinek v průběhu spaní, kdy nevíme o naší realitě a jen se pohodlně a měkce převalujeme z boku na bok. Nebo případně jen ležíme na zádech či bříšku. Každý z nás si tuto pochutinu mozku vychutnává jinak ale rád.

Stává se, že občas nemůžeme usnout a nebo se v průběhu spaní probouzíme je skutečností. Sama to nemám ráda jako mnoho lidiček na této zemičce. Posledních několik dní jsem nemusela do práce a tak jsem se mohla vyspat takříkajíc do růžova. Odpočatá a plná síly do nového dne.

Před několika dny jsem si šla lehnout s tím že si při spánku opět tak nádherně odpočinu a ono to nějak nevyšlo. Někdy v průběhu noci jsem se probudila s takovým pocitem chladu, jako by mimo mou deku, pod níž jsem spala, bylo mínus padesát stupnů. Když jsem nechtěně vyndala nohu z pod deky, tak mi byla zima ještě větší. Ale nějak jsem pak nakonec usnula a opět jsem se po nějaké době probudila. Nyní ovšem s tím že mi bylo neskutečné horko. Jako bych ležela pod rozpáleným sluncem s vysokými teplotami. Zde jsem se mohla odkrýt z poddeky abych se mohla alespoň trošku schladit. Pak jsem opět nějak zázračně usnula. Když už venku byl nový den a já jsem se probudila, tak jsem se nestačila divit jak vypadám. Celé pyžamo bylo promočené potem. Jako bych právě vyšla oblečená z rybníka. S něčím takovým jsem se ještě nikdy nesetkala. Bylo to nečekané, nepříjemné s rychlým nástupem bez varování. Musela jsem ihned do sprchy abych ze sebe omyla všechen ten pot s jeho pachem. Po sprše jsem se již cítila dobře a zapojila jsem se do běžných každodenních činností.

Po obědě jsem se tím již nijak nezabývala. Třeba to byl jen nějaký rychlý bacil. Do včerejšího rána bylo vše v pořádku. Bohužel ze včerejška na dnešek jsem si opět nečekaně užila to samé jako před několika dny. Z toho jsem byla již utahaná a nechtělo se mi již nic dělat. Přemýšlela jsem nad tím. Co by to mohlo být? Že by si se mnou hrály hormony? Ty již přeci nějakou dobu užívám. Svěřila jsem se tedy kamarádce a ta ihned věděla o čem mluvím. Kdyby jsi byla ženská od přírody po čtyřicítce, tak jsi v přechodu, z ní vypadlo. Tohle ti dělají hormony. Nebyla jsem si jistá a tak jsem se zeptala ještě jiné kamarádky. Ta mi zase řekla že to je hormonální záležitost, jinak také řečeno ... návaly. Sama tím prý také odčasu prochází,ale nemá ten průběh tak náročný jako já, jak sama podotkla. Zjevně tělo již zápasí s hormony. Ale jak dlouho budou takové návaly trvat, opravdu nevím. Snad to nebude nějaké dlouhé období.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama