Teoretické proměny

26. března 2018 v 14:59 | Gurí
Spousta lidiček je zvědavých jak bychom mohly vypedata, po celém tom dlouhém procesu proměny. Proto jsem se sama rozhodla že bych za pomocí jedné aplikace vytvořila teoretickou předlohu mé tváře v budoucnu. Musíme si však uvědomit, že vše závisí pouze na přírodě a tak zcela není jisté jak budu za čtyři roky vlastně vypadat. Proto tento pokus musíme brát maximálně s nadhledem. =:c) Mohu pouze podotknout že rozdíl s originální fotografií je opravdu rozdílný.

Barva mých očí je zajímavá. Obarvují se vždy na základě zpusobu osvětlení. Někdy je mám spíše šedivé a jindy modré. Fotografie se v tomto směru úpravy aplikací nijak zvlášť nezměnily. Proto zde najdete pro vás nesrovnalosti. Sama jsem neskutečně překvapená.

Aplikace pod názvem FaceApp pod Androidem, funguje pouze online skrze internet. A dá se stáhnout v "Obchod Play" v mobilních telefonech. Za pomoci FaceApp se sama vyfotíš, či si vhraješ již hotovou fotografii do aplikace a pouze si pak vybereš možnosti změny na ženskou tvář. Aplikace na to se spojí se serverem který má na starosti celou tu krásu proměny. Na základě různých parametrů obličeje a vlasů, rozhoduje o tom jaký by měl být výsledek. Jako je například vyhlazení pleti, tvar obličeje, řasy, obočí, barva vlasů a jejich základní úprava dle předlohy originální fotografie. A na základě ještě další parametrů. Nezapomínejte však že jde o aplikaci jenž odesílá vaši fotografii na cizí server do nějaké části světa. A nikdy se nedozvíte jakým způsobem s ní je poté nakládáno. Nyní již záleží jen na vás co si kolem sebe vlastně vyfotíte. =:c)

Na mých teoretických fotografiích je vidět že také záleží na situaci v jakém prostředí se nacházíte, v jakém světle, jak jste oblečení...atd. I to rozhoduje o tvorbě vzhledu.


Původní originální fotografie pochází z různých časových období.


Je možné že kdyby již od narození bylo vše zcela jinak. Že bych mohla vypadat v průběhu života jako na jedné z těch několika fotografií níže?Aby to ale vše nebylo jen o tom "jak by? co kdyby? mohla by...", tak jsem zde pro vás umístila jednu fotografii jenž není nijak upravená. Mohu pouze říci jedno. Nenechte se zmást tím co vidíte, je to velmi snadné.

Program Face App umí poupravit mnoho. Ale na originální fotografii z níž je s pomocí programu Face App vytvořena fotografie níže, jsem skutečně nalíčená. Linky, řasy, obočí a make-up. Byla jsem maximálně překvapená jak takové nalíčení umí změnit vzhled celé tváře. Samozřejmě je ale stále co vylepšovat. Kamarádka si s radostí se mnou pohrála. Je opravdu šikulka =:c)

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jsou reálné výsledky z aplikace "Face App"?

Ano 50% (1)
Ne 50% (1)
Zajímavé 0% (0)
Nic moc 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama